fbpx
Меню Закрити

Вартість

Залежно від ваших завдань, наша команда може виконати штукатурні роботи різними способами. На ціноутворення впливає багато чинників, тому ціна вказана орієнтовна. Більш точні розрахунки можна отримати, після виїзду нашого майстра на об’єкт.

Цементно-піщана

Застосовується для ванних, кухонь і інших вологих приміщень

від 130 грн/м2 (без матеріалів)
від 220 грн/м2 (все включено)

Гіпсова під шпалери

Підходить відразу для обклеювання шпалер (без подальшої обробки)

від 130 грн/м2 (без матеріалів)
від 220 грн/м2 (все включено)

Дійсно все включено

Наша ціна вже містить всі витрати з урахуванням необхідного обсягу матеріалів і транспортних витрат. Ми не вимагаємо додаткових платежів в процесі або після роботи.

Безкоштовна доставка Якісні матеріали Працюемо на 110%
Доставка обладнання і матеріалів безкоштовна незалежно від району Києва та Київської області. Ми використовуємо виключно перевірені штукатурні суміші високої якості. Завдяки нашим значним оптовим знижкам ви отримуєте її набагато дешевше, ніж в разі самостійної покупки. Ми називаємо остаточну ціну механізованої штукатурки перед укладенням договору.

Чому так дешево?

Це найбільш частіше питання, яке нам задають клієнти.

 • Механізована штукатурка дозволяє економити значний час на приготуванні суміші і її нанесенні. Так середня продуктивність бригади з 4-х будівельників при ручному способі — до 40 м2 в день, при машинному — 150. Економія часу майже в 4 рази!
 • Великий стаж кожного нашого співробітника в машинній штукатурці дозволяє вирівняти і зробити стіни ідеально рівними, витративши на це мінімальну кількість часу.
 • Ми постійно проводимо, закупівлю матеріалів у величезних обсягах, завдяки чому ми отримуємо у наших постачальників максимальні знижки. Це дає нам значну цінову перевагу над конкурентами.

Зворотній зв'язок

  ×
  Обратная связь

   ×
   ПОЗВОНИТЬ